grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

Czy wiesz że...

Infografika do strony grafdeco 5

Fototapety Grafdeco są samoprzylepne a do ich produkcji wykorzystujemy materiały największych producentów podłoży samoprzylepnych na świecie – firm Oracal oraz 3M?

Fototapety samoprzylepne Grafdeco drukowane są na różnorodnych materiałach, co zapewnia nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Można je naklejać na ściankach kartonowo-gipsowych, tynkach gipsowych, wapiennych, szafkach, lodówkach, szybach a nawet pod prysznicem.

Fototapety samoprzylepne Grafdeco wyróżnia szybkość i łatwość montażu:  wystarczy tylko oczyścić powierzchnię ściany i nakleić?

Fototapety samoprzylepne Grafdeco objęte są dwuletnią gwarancją?

Każda fototapeta Grafdeco drukowana jest na indywidualny wymiar, co ułatwia dopasowanie wzoru do indywidualnych potrzeb?  Wystarczy, że zmierzysz, jakiej wielkości zdjęcie najlepiej będzie pasowało do wnętrza w Twoim domu i podasz ten wymiar przy zamówieniu.

Nasze fototapety samoprzylepne z laminatem ze względu na podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia idealnie nadają się do pokoi Waszych pociech, kuchni czy łazienek. Można je także w bardzo prosty sposób czyścić bez obaw o uszkodzenie wydruku :)

Fototapety samoprzylepne Grafdeco drukowane są w technologii ecoprint, co daje gwarancję zastosowania wyłącznie ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia farb?

Fotoobraz to wydruk zdjęcia czy grafiki na specjalnym płótnie oraz oprawienie go na ramę drewnianą. Nasze fotoobrazy produkowane są na płótnie Canvas, które posiada specjalną powłokę wzmacniającą intensywność kolorów.

pasek-ikonki_pol_grudzien-2017