grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

Fotoobrazy

Fotoobraz kwiaty - niebieski makFotoobrazy to wydruk zdjęcia czy grafiki na specjalnym płótnie przeznaczonym do tego celu, oraz oprawienie go w ramę drewnianą. Nasze fotoobrazy są produkowane na płótnie Canvas, które posiada specjalną powłokę wzmacniającą intensywność kolorów, co daje nadzwyczajny efekt bardzo nasyconego obrazu. Do oprawy obrazów używamy drewnianych ram produkowanych z drewna sosnowego lub drewna pochodzącego z recyclingu.

Fotoobraz 3 częsciowy - Świątynia Sensoji-ji Asuka, Japonia

Fotoobrazy produkujemy zarówno ze zdjęć/grafik dostępnych w sklepie Grafdeco, jak również ze zdjęć przesłanych przez Państwa, do tego celu służy panel Wydrukuj fototapetę z własnego zdjęcia. Szczegóły dotyczące jakości oraz formatu przesyłanego zdjęcia dostępne są w zakładce Pytania i Odpowiedzi.

  Fotoobraz kwiaty - tulipan skąpany w porannej rosie

W odpowiedzi na Państwa liczne pytania stworzyliśmy nową kolekcję Fotoobrazów wieloczęściowych Grafdeco Premium. Fotoobrazy dostępne są w 6 rozmiarach i wielu wzorach. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do nowej kolekcji Fotoobrazy.

Fotoobrazy wieloczęściowe Grafdeco Premium
to produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki drukowi w technologii Ecoprint są trwałe i bezpieczne dla zdrowia.


Cechy produktu:
-wysokiej jakości płótno malarskie,

- ramy grubości 35mm wykonane z drewna   sosnowego,
- doskonałe kolory dzięki specjalnym farbom,
- powłoka zabezpieczająca przed zarysowaniem Antiscratch.

Fotoobrazy jednoczęściowe produkujemy w rozmiarach od 30x30cm do 100x140cm, na zamówienie możemy wyprodukować większe formaty. Fotoobrazy wieloczęściowe dostępne są w 6 rozmiarach od 124x80cm do 178x105cm. Szczegóły dotyczące materiału Canvas znajdziecie Państwo w zakładce Opis produktów.Drewniana, wytrzymała rama, grube płótno Canvas, specjalna powłoka Antiscratch zabezpieczająca fotoobraz przed zadrapaniami, przetarciami itd. precyzja wykonania i rewelacyjna jakość druku - tak robimy fotoobrazy.

Jak powstaje fotoobraz?


Grafdeco Fotorelacja obraz


pasek-ikonki_pol_grudzien-2017