grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

FOTOTAPETY GRAFIKI/SZKICE

Fototapety grafiki/szkice to zbiór prac artystów - grafików komputerowych, w którym znajdziecie niesamowite szkice i rysunki, ale również przykłady współczesnego malarstwa.

Fotopapety z grafikami i szkicami to świetny pomysł na aranżację ścian w salonie jak i w nowoczesnym biurze. Każdy grafik ma swój indywidualny styl rysowania, stąd i kategoria jest mocno rozbudowana. Mieszamy ze sobą czarno białą kreskę, grafiki minimalistyczne, geometryczne figury kojarzące się z kubizmem czy surrealistyczne grafiki w stylu Salvadora Dalego.

Pamiętaj, że zebrane grafiki i szkice idealnie nadają się do stworzenia obrazu na płótnie. Wystarczy kilka kliknięć i wybraną grafikę drukujemy na płótnie i nabijamy na drewnianą ramę, a ty otrzymujesz produkt gotowy do powieszenia na ścianie.

Wizualizacja fototapety, szkic twarzy kobiety z zielonymi oczami w masce powieszona nad sofą w salonie Wizualizacja fototapety, grafika twarzy kobiety w różnych stylach malarskich powieszona w sypialni

 


 
[1]234...8 Następna
pasek-ikonki_pol_grudzien-2017