grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

Fototapety

Fototapety Miasta Polskie KrakówFototapety Premium dają Państwu nieograniczone możliwości nadawania indywidualnego charakteru pomieszczeniom, które chcecie odnowić, ożywić lub po prostu odmienić. W sklepie Grafdeco stworzyliśmy kolekcję kilkuset zdjęć i grafik, które według naszych specjalistów najlepiej pasują do mieszkań, domów ale również biur, klubów, hoteli, sklepów. Kolekcja jest rozbudowywana na bieżąco, więc codziennie znajdą Państwo nowości. Dzięki intensywnej pracy naszych grafików oraz współpracy z wieloma grafikami i fotografami w kraju i na świecie, proponujemy autorskie prace, które dostępne są tylko u nas.
Fototapeta do salonu słoneczny las
Fototapety produkowane przez Grafdeco są produktem najwyższej jakości. Drukujemy farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla zdrowia. Do produkcji fototapet wybraliśmy specjalnie wyselekcjonowane podłoża, które ułatwiają naklejanie fototapet na ścianę. Wysokość i szerokość fototapety jest ograniczona jedynie jakością zdjęcia. W panelu kadrowania znajdą Państwo maksymalne rozmiary wybranego zdjęcia. Standartowo fototapety drukujemy w pionowych rolkach o szerokości 70-80 cm, aby maksymalnie ułatwić naklejanie fototapety na ścianę. Na życzenie możemy wydrukować szersze rolki, maksymalna szerokość to 155 cm.
Fototapeta do kuchni limonki
Nowością
są fototapety samoprzy-lepne, których aplikacja na ściany, meble czy drzwi jest dziecinnie prosta. Wszystkie nasze produkty zawierające zdjęcia i grafiki zawierają opłaty licencyjne w cenie produktu. Do przyklejenia naszych fototapet samoprzylepnych wystarczy ołówek, nożyk, linijka i odrobina cierpliwości.

Fototapety samoprzylepne Grafdeco Premium są idealnym produktem do oklejania nie tylko ścian, ale również mebli, drzwi, szyb czy glazury. Wystarczy wybrać zdjęcie, które odmieni Wasze pomieszczenie.
Fototapeta do łazienki stroczyk kwiaty
Laminacja wydruku jest dodatkowym zabezpieczeniem fototapety, takie rozwiązanie zabezpiecza grafikę przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym, zalecamy laminację fototapet naklejanych na meble, prysznice, czy w pokojach dziecięcych. Fototapety laminowane można czyścić za pomocą płynów do zmywania bez obaw o uszkodzenie wydruku. Fototapetę samoprzylepną możemy zalaminować w macie lub błysku. Szczegółowy opis i charakterystyka materiałów, których używamy do produkcji fototapet znajdą Państwo w zakładce Opis produktów.

Jak powstaje fototapeta?


Grafdeco fotorelacja jak powstaje fototapeta

pasek-ikonki_pol_grudzien-2017