grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

O nas

Firma Marpress Sp. z o.o. powstała w 2007 roku, kadra zarządzająca to osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej i reklamowej. Drukarnia dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn do produkcji wielkoformatowej, offsetowej oraz laserowej.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykreowaliśmy markę GRAFDECO, nową linię produktów dekoracyjnych, do której należą fototapety oraz fotoobrazy. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej stworzyliśmy nową jakość fototapet samoprzylepnych. Dysponujemy nieograniczoną bazą wzorów i zatrudniamy zespół zdolnych grafików,dzięki którym nasze propozycje odmienią Wasze domy, biura, sklepy, hotele czy restauracje…

Dysponujemy specjalnie dobranymi podłożami samoprzylepnymi, które rewolucyjnie upraszczają proces naklejania fototapet na ścianę. Materiały samoprzylepne, oraz farby ekologiczne sprowadzamy z Holandii oraz Niemiec, korzystając z wieloletniego doświadczenia potentatów na tym rynku, jak 3M, ORACLE, MACTAC czy ROLAND. Nie korzystamy z tanich materiałów sprowadzanych z Azji, dzięki czemu nasze produkty gwarantują bardzo wysoką jakość. Na tym zależy nam najbardziej. Zapewne można znaleźć tańsze produkty na rynku ale proszę pamiętać - niska cena nigdy nie idzie w parze z wysoką jakością.  Do produkcji fototapet używamy wyłącznie ekologicznych farb, bezpiecznych dla zdrowia.

Kolekcja kilku tysięcy zdjęć, które starannie wyselekcjonowaliśmy, jest efektem precyzyjnej analizy popularności fotografii wykorzystywanych, zarówno przez osoby prywatne jak i dekoratorów do aranżacji wnętrz. Współpracujemy na stałe z kilkudziesięcioma grafikami i fotografami, dzięki tej współpracy możemy codziennie dodawać nowe zdjęcia/grafiki do kolekcji, zaskakując naszych klientów nowościami.

Dzięki współpracy z bankiem zdjęć Fotolia, sklep Grafdeco.pl udostępnia poprzez wyszukiwarkę łatwy dostęp do banku ponad 25 mln zdjęć. Dla Państwa wygody podzieliliśmy naszą kolekcję na działy, abyście łatwo i szybko można było znaleźć to zdjęcie, rysunek, czy grafikę, która będzie idealnie pasować do konkretnego wnętrza.

Do produkcji fototapet używamy czterech rodzajów podłoży, trzech samoprzylepnych oraz jednego podłoża lateksowego, którego aplikacja na ścianę odbywa się w sposób tradycyjny, czyli za pomocą kleju do tapet, dołączanego bezpłatnie do produktu.

Do produkcji fotoobrazów używamy ram sosnowych oraz drewna pochodzącego z recyclingu, dzięki czemu przyczyniamy się do zmniejszenia wycinki lasów. Drukujemy na płótnach syntetycznych typu Canvas, które zostały stworzone do drukowania obrazów.

Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami logistycznymi jak DHL, możemy szybko i sprawnie dostarczać nasze produkty zarówno w Europie jak i poza nią.
pasek-ikonki_pol_grudzien-2017