grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

FOTOTAPETY MOSTY

W kategorii fototapety mosty zebraliśmy fotografie popularnych konstrukcji architektonicznych z całego świata i mniej oczywiste grafiki przedstawiające klimatyczne mosty linowe w dżungli czy drewniane kładki w naturalnej roślinnej scenerii.

Fototapety z mostami świetnie wpasują się w małe pomieszczenia, na ściany łazienki lub sypialni. Umieszczenie na ścianie fototapety z mostem ujętym w perspektywie na wprost nada głębi pomieszczeniu.

Wszystkie nasze fototapety ścienne pokryte są specjalną powłoką ochronną, która chroni je przed drobnymi zarysowaniami i umożliwia mycie za pomocą wody czy delikatnych detergentów. Kolory na fototapecie nie blakną i pozostają żywe na lata, dzięki dodatkowej laminacji.

Ujęcia mostów z naszej kolekcji możesz użyć do stworzenia wyjątkowego obrazu na płótnie, który oprawimy w drewnianą ramę i dostarczymy gotowy do powieszenia na ścianie. Poziome kadry mostów idealnie nadają się na prestiżowe poziome fotootobrazy.

Fototapety mosty - wizualizacja mostu kolejowego w salonie

 
[1]23 Następna
pasek-ikonki_pol_grudzien-2017