grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

Opis produktów

Fototapety GraFototapeta samoprzylepnafdeco produkowane są na materiałach, które testujemy od wielu lat i nieustannie udoskonalamy. Drukujemy farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla zdrowia. Do produkcji fototapet wybraliśmy specjalnie wyselekcjonowane podłoża, które ułatwiają naklejanie fototapet na ścianę.
Nowością są fototapety samoprzylepne plamoodporne, które posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed ścieraniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmywanie fototape
ty wodą, czy lekkimi detergentami nie niszczy nadruku i jest bezpieczne.
Fototapety Grafdeco produkujemy również na plexi, PCW, dibondzie, szkle, backlight, czyli wszystkich podłożach używanych w przemyśle reklamowym.  Jeśli masz pytania po prostu napisz lub zadzwoń, chętnie wyjaśnimy Twoje wątpliwości i fachowo doradzimy.


Fototapeta samoprzylepna plamoodporna mat/błyskWarstwa zabezpieczająca

Wykonana z wysokiej jakości samoprzylepnej folii winylowej, posiada mocny klej akrylowy.

Fototapeta jest pokryta dodatkowym laminatem zabezpieczającym nadruk przed ścieraniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu większość plam jest łatwa do usunięcia za pomocą wody z mydłem, czy lekkich detergentów.

Fototapeta posiada specjalną warstwę kryjącą od strony kleju, dzięki czemu ciemne czy jasne plamy (np. po szpachlowaniu) nie wymagają dodatkowego malowania ściany przed naklejeniem fototapety.

Idealnie sprawdza się w salonie czy przedpokoju, ale również w pomieszczeniach bardziej wilgotnych jak kuchnie czy łazienki. Ze względu na doskonałe właściwości zmywalne, fototapety plamoodporne polecamy również do pokoi dziecięcych.

Fototapety samoprzylepne należy naklejać na podłoża odtłuszczone, suche oraz niepylące. Doskonale sprawdzają się na ścianach, meblach, drzwiach, szybach, lodówkach itd.

ikony folia


Fototapeta lateksowaFototapeta lateksowa plamoodporna mat/błysk

Wykonana z gładkiego papieru lateksowego o grubości 212g.

Materiał jest wodoodporny, przeznaczony wyłącznie do produkcji fototapet, nie przesiąka klejem po namoczeniu.

Posiada dodatkową warstwę zabezpieczającą nadruk przed ścieraniem oraz uszkodzeniami.
Dodatkowa warstwa chroni nadruk przed plamami, a ich usunięcie przy pomocy wody z mydłem, czy lekkich detergentów jest bardzo proste.

Klejenie fototapety lateksowej odbywa się za pomocą standardowego kleju do tapet. Materiał nie jest polecany do pomieszczeń o wysokiej wilgotności (kuchnia, łazienka). Klej należy nanosić zgodnie z instrukcją.

ikony latex


Płótno CanvasPłótno do fotoobrazów

Matowa tkanina poliestrowa o podłożu naturalnym, stosowana do produkcji fotoobrazów.

Powlekana dodatkową warstwą zapewniającą niezwykle intensywne kolory.

Płótno podobnie jak fototapety zabezpieczamy specjalną powłoką Antiscratch, dzięki czemu fotoobrazy Grafdeco są odporne na uderzenia oraz lekkie zarysowania powierzchni.

Materiał nie jest samoprzylepny, służy wyłącznie jako płótno do oprawy obrazów.

Materiał jest wodoodporny, do jego czyszczenia należy używać miękkiej szmatki i wody.

ikony canvas


 

pasek-ikonki_pol_grudzien-2017