grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

FOTOTAPETY AFRYKA

Fototapety Afryka to zbiór zdjęć dokumentujących dziką naturę czarnego kontynentu, które nadadzą twojemu pomieszczeniu iście etniczny styl.

W naszej kolekcji fototapety Afryka znalazły się egzotyczne afrykańskie zwierzęta na sawannie, drapieżne lwy i tygrysy, stada słoni z młodymi czy wielbłądy podróżujące w karawanie. Zebraliśmy również zdjęcia majestatycznych baobabów uchwyconych o zachodzie słońca oraz obrazy przedstawiające rdzenną plemienną ludność afrykańską. Fototapety ze zbioru Afryka będą świetnie wyglądać w pomieszczeniach, w których jest dużo światła dziennego.

Zebrane przez nas zdjęcia możecie wykorzystać również do stworzenia unikalnego obrazu na płótnie. Wybierz ulubione zdjęcie, a my wykonamy z niego obraz, który obijemy w drewnianą ramę i dostarczymy gotowy do powieszenia na ścianie.

Fototapety Afryka - wizualizacja drapieżnego lamparta w sypialni, nad łóżkiem

 
[1]234...7 Następna
pasek-ikonki_pol_grudzien-2017