grafdeco_1000x335Wizualizacja glowna 3Dcover dzieci_ok03c_montaz-tlaIz-wlasnego-zdjecia
Jeśli nie udało się Państwu znaleźć zdjęcia, którego szukaliście, prosimy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki aby (na górze strony) wyszukać zdjęć w banku 60 mln fotografii i grafik.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w szarym polu wyszukiwarki.

 

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i odbierz
kupon rabatowy -5%.
Co miesiąc Ikony -50 procrozdajemy
nowe nagrody.
Dodaj opinię o sklepie
Ocena: 4.91 (140 głosów)

 

FOTOTAPETY DLA DZIECI

W kategorii fototapety dla dzieci znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem propozycje grafik do pokoju dziewczynki i chłopca. Naklejenie fototapety jest dziecinnie proste, a w efekcie ożywi wnętrze i nada mu bajkowy klimat.

Wybieraj fototapety razem ze swoim dzieckiem uwzględniając jego wiek i zainteresowania. Pamiętaj, że fototapety można naklejać na całej powierzchni pomieszczenia, natomiast wyraziste wzory warto zastosować tylko na jedną ścianę. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie fototapety, jako naklejki na meble czy drzwi.

Fototapety dla dzieci pokryte są specjalną warstwą ochronną, zapobiegającą nadmiernej ekspresji artystycznej twojego dziecka. Fototapetę bez problemu wyczyścisz na mokro, za pomocą gąbki czy lekkich detergentów. Powłoka ochronna fototapety dla dzieci chroni też przed zarysowaniami, promieniami UV i pozwala zachować wyrazisty kolor na lata.

Fototapety dla dzieci - pokój dziewczynki Fototapety dla dzieci - pokój chłopca

 
[1]234...6 Następna
pasek-ikonki_pol_grudzien-2017